Wijnbeschrijving
Pluvium – Bobal & Cabernet Sauvignon (Premium Selection)
Fruitige rosé uit Valencia!
De Premium Selection rosé heeft een prachtige kleur die lijkt op rozenblaadjes. Uit het glas stuift een frisse geur van rijpe aardbeien en viooltjes. De smaak is zacht en fruitig met met aroma’s van rood fruit en een aangename zuurgraad. De afdronk is harmonisch en lang. Een fantastische zomer-rosé!
Bobal & Cabernet Sauvignon
Het unieke blauwe druivenras Bobal wordt alleen aangeplant in Spanje, voornamelijk in de provincie Valencia, waar het de meest voorkomende druif is. De druif kan goed tegen de hitte. De wijnen zijn diep van kleur met een fluweel zachte afdronk.
De Cabernet Sauvignon geeft de wijn zijn heerlijke fruit, een mooie combinatie dus!
Wijn uit Valencia
Strakblauwe luchten, milde temperaturen, zachte zeebries, ruisende sinaasappelbomen. Deze wijnprovincie staat bekend om zijn hartelijke sfeer en het vriendelijke klimaat. Tevens vindt u er de grootste wijnhaven van Spanje.
De druiven die in dit gebied groeien, zijn hun hele leven in de vakantiestemming. De wijngaarden liggen dan ook in het uiterste oosten van Spanje, onder de warme mediterrane zon en vlakbij de Middellandse Zee.